Paziņojums par konfidencialitāti Feel Flex

Šajā lapā mēs jums paziņosim, kādus personas datus mēs apkopojam, kāpēc mēs apkopojam šos datus un kā mēs apstrādājam šos datus.
Šis paziņojums par konfidencialitāti attiecas uz Feel Flex pakalpojumiem. Izmantojot mūsu vietni vai reģistrējoties, jūs norādāt, ka piekrītat paziņojumam par konfidencialitāti. Feel Flex ciena visu savas vietnes lietotāju privātumu un nodrošina, ka jūsu sniegtā personiskā informācija tiek apstrādāta konfidenciāli.
Mēs izmantojam savāktos datus
Mūsu pakalpojumu izmantošana Kad jūs reģistrējaties kādam no mūsu pakalpojumiem, mēs lūdzam jūs sniegt personas datus. Šie dati tiek izmantoti, lai varētu veikt pakalpojumu. Dati tiek glabāti Feel Flex drošajos serveros.

Komunikācija ar Feel Flex
Kad jūs mums sūtāt e -pastu vai citus ziņojumus, mēs varam tos saglabāt. Dažreiz mēs lūdzam jūsu personas datus, kas attiecas uz konkrēto situāciju. Tas ļauj apstrādāt jautājumus un atbildēt uz jūsu pieprasījumiem. Šie dati tiek glabāti arī Feel Flex drošajos serveros.

Sīkfaili
Sīkfaili ir mazi faili, kas tiek ievietoti jūsu datorā, mobilajā tālrunī vai planšetdatorā. Tie tiek lasīti, kad izmantojat mūsu vietni. Lai izmantotu mūsu vietni, nav nepieciešams atstāt personas datus. Tālāk ir sniegts pārskats par mūsu apkopotajiem sīkfailiem.

Funkcionālie sīkfaili
Šīs sīkdatnes satur tikai tehniskas funkcijas un ir nepieciešamas, lai mūsu vietne darbotos pareizi.

Analītiskie sīkfaili
Mēs apkopojam arī anonīmus analīzes sīkfailus. Tas ļauj mums redzēt, kā jūs izmantojat mūsu vietni. Šo informāciju nevar izsekot jums kā personai. Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu mūsu vietni. Mēs apkopojam arī neidentificējamu informāciju, piemēram, to, kuru operētājsistēmu izmantojat un kuras lapas apmeklējat. Mēs apkopojam šos datus, lai labāk izprastu, kā mūsu klienti izmanto vietni.

Sociālie mēdiji
Vakances un emuāra ziņas mūsu vietnē var kopīgot savos sociālo mediju kanālos. Šim nolūkam varat izmantot pieejamās sociālo mediju pogas. Šīs pogas darbojas, pamatojoties uz sīkfailiem no sociālo mediju puses (Facebook, Twitter un LinkedIn), kurā vēlaties kopīgot vakanci vai emuāru. Lai iegūtu paziņojumu par konfidencialitāti un sociālo mediju pušu sīkfailu politiku, mēs atsaucamies uz viņu vietnēm. Ja uzdodat jautājumu, izmantojot sociālos medijus, var tikt pieprasīti personas dati, lai atbildētu uz jūsu jautājumu. Šie dati netiks saglabāti un izdzēsti, tiklīdz būs atbildēts uz jūsu jautājumu.

Kad mēs apkopojam personas datus?
Feel Flex apkopo personas datus, kad tos ievadāt mūsu vietnē, reģistrējaties kādā no filiālēm vai reģistrējaties citā veidā, lai izmantotu mūsu pakalpojumus.

Kāpēc mēs apkopojam personas datus?

Feel Flex apkopo un apstrādā datus, lai varētu veikt mūsu pakalpojumus. Tas ietver: starpniecību, pagaidu darbu, norīkošanu, darbā pieņemšanu un atlasi, kā arī algu administrēšanu. Konkrēti, jūsu dati tiek apstrādāti, lai:
1. paziņojot jums par attiecīgajām vakancēm pēc tam, kad esat sniedzis informāciju par mūsu pakalpojumu izmantošanu;
2. Nosūtiet jums biļetenu, ja esat tam devis atļauju (opt-in);
3. uzsākt ar jums darbinieku attiecības un spēt veikt attiecīgo administrēšanu;
4. ja mēs esam noslēguši ar jums darbinieku attiecības, lai nodrošinātu atbilstību normatīvajiem aktiem, tostarp identifikācijas, darba likumiem, nodokļu un sociālās drošības likumiem, krāpšanas apkarošanas un valsts un starptautiskajiem sankciju likumiem;
5. Reģistrējieties apmācībai vai izglītībai. Tas notiek tāpēc, ka līgumā ar jums ir iekļauts, ka jūs apmeklējat apmācību vai izglītības kursu, vai arī ja esat devis tam atļauju;
6. Veiciet mārketinga aktivitātes, tas notiek tikai tad, ja esat devis atļauju.
 
Kādus personas datus mēs apkopojam?
Feel Flex vāc un apstrādā personas datus, kas mums nepieciešami, lai mēs varētu piedāvāt savus pakalpojumus. Daļu šo datu savākšana saskaņā ar likumu ir nepieciešama. Papildu informācija var būt nepieciešama, lai pielāgotu mūsu pakalpojumus jūsu vēlmēm vai atbildētu uz konkrētiem jautājumiem. Mēs cita starpā apkopojam šādus datus: Reģistrējoties: - Vārds, adrese, dzīvesvieta, e -pasta adrese, tālruņa numurs, attiecīgā darba pieredze un izglītība un/vai apmeklētie un pabeigtie kursi. Ja jūs sākat strādāt, izmantojot Feel Flex vai esat strādājis Feel Flex: vārds, uzvārds, vārds, dzimums, tautība, dzimšanas datums, dzimšanas vieta, pilsoņa dienesta numurs, ģimenes stāvoklis, adreses dati, (mobilā) tālruņa numurs, e-pasta adrese, bankas konta numurs, personas kods, identitāti apliecinoša dokumenta kopija, (iespējamie) pabalstu dati, sertifikāti, sekojošais izglītības līmenis un apmācība. Var savākt diploma (-u), ID karšu vai pasu kopijas. Dažos gadījumos: medicīniskie dati, darba atļauja un uzturēšanās atļauja. Mēs apkopojam medicīniskos datus, lai izpildītu pienākumus un īstenotu īpašas tiesības darba tiesību, sociālā nodrošinājuma un aizsardzības tiesību jomā vai tāpēc, ka apstrāde ir nepieciešama profilaktiskos vai (arodmedicīnas) nolūkos, tostarp, lai novērtētu piemērotību darbam.

Ar ko mēs kopīgojam jūsu datus?

Ja nepieciešams, Feel Flex kopīgo jūsu datus iekšēji. Mēs arī kopīgojam noteiktus datus ar (potenciālajiem) klientiem, ja tas ir nepieciešams līguma izpildei vai ja mums ir juridisks pienākums to darīt. Ja mēs kopīgojam jūsu datus ar trešajām pusēm, mēs sadarbojamies tikai ar pusēm, ar kurām esam noslēguši apstrādes līgumu, kurā ir norādīts, kādam nolūkam tās var izmantot jūsu datus un ka tām ir arī pienākums rūpīgi apstrādāt jūsu datus. Tādā veidā mēs garantējam jūsu datu drošību un konfidencialitāti. Mēs joprojām esam atbildīgi par šīm apstrādes darbībām.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu datus?
Reģistrēts pagaidu darbinieks, nav nodarbināts; līdz 4 nedēļām pēc reģistrācijas.
Reģistrēts pagaidu darbinieks, bet algots; ne ilgāk kā 2 gadus pēc reģistrācijas.
Pagaidu aģentūras darbinieks, kurš vairs nav aktīvs; līdz 2 gadiem pēc pēdējās darba dienas.
Daži dati ir jāglabā ilgāk, jo to paredz likums. Mēs glabājam šādus datus ilgāk: Mums ir jāglabā dati par algas nodokli līdz 5 gadiem pēc tā kalendārā gada beigām, kurā beidzas darba attiecības. Šie dati ir: algas nodokļa atlaides pieprasījumi, vārds un adrese, sociālās apdrošināšanas numurs, dzimšanas datums un identifikācijas dokumentu kopijas. Administrēšana un fiskālā saglabāšana; mums ir jāglabā ieraksti, kas nepieciešami, lai pārbaudītu valsts nodokļu un uzņēmumu administrācijas pienākumus 2 gadus. Uzņēmums Feel Flex saskaņā ar Likumu par slimības pabalstiem ir valsts apdrošināts darbinieku apdrošināšanas aģentūrā (UWV). Mēs saglabājam datus par slimības ziņojumu līdz 2 gadiem pēc pēdējās darba dienas. Tas neietver medicīnisko dokumentāciju.

Izmaiņas
Paziņojums par konfidencialitāti ir pielāgots šīs vietnes pašreizējām iespējām un mūsu pašreizējiem pakalpojumiem. Jebkuri pielāgojumi un/vai izmaiņas šajā vietnē vai mūsu pakalpojumos var izraisīt izmaiņas paziņojumā par konfidencialitāti. Tāpēc ieteicams regulāri iepazīties ar šo paziņojumu par konfidencialitāti. Ja šīs izmaiņas ir ļoti krasas, mēs par to arī paziņosim pēc iespējas skaidrāk un pamanāmāk.

Pielāgojiet/anulējiet personas datus
Jums ir tiesības apskatīt, mainīt vai dzēst mūsu rīcībā esošos personas datus. Jūs varat arī atsaukt savu atļauju. Par to varat sazināties ar mums pa e-pastu info@feelflex.nl, tālruni 088 747 02 00 vai rakstiski. Turklāt, protams, ir iespējams iesniegt sūdzību Nīderlandes datu aizsardzības iestādei, ja uzskatāt, ka mēs ar jūsu datiem darām kaut ko tādu, ko nevajadzētu darīt.

Jautājumi, atsauksmes un kontakti
Mēs regulāri pārbaudām, vai ievērojam šo paziņojumu par konfidencialitāti. Ja jums ir kādi jautājumi par šo privātuma paziņojumu, lūdzu, sazinieties ar mums: Feel Flex BV, Pater van den Elsenlaan 37, 5462 GG VEGHEL, 088-7470200, info@feelflex.nl.

Tiesības un pienākumi
Mēs ļoti nopietni uztveram jūsu personas datu aizsardzību. Tāpēc mēs uzskatām, ka mūsu pienākums ir aizsargāt datus. Mūsu diski ir aizsargāti, un datiem var piekļūt tikai pilnvarotas personas. Ja mēs kopīgojam datus ar trešajām pusēm, mums ir vienošanās ar tām, ka tās arī rūpīgi apstrādā koplietotos datus.

Kas notiek, ja jūs nesniedzat personas datus?
Ja jūs nevēlaties sniegt savus personas datus, mēs nevarēsim pareizi izpildīt līgumu un būsim spiesti līgumu izbeigt.

Informācija, ko saņemam no trešajām personām
Mēs saņemam datus no trešajām pusēm. Mēs esam noslēguši apstrādes līgumu ar šīm pusēm. Mēs apstrādājam jūsu datus uzmanīgi un izmantojam tos tikai mērķim, kādam tie mums tika sniegti.
©2024 Feel Flex. All Rights Reserved. Designed By Feel Flex BV.