FEEL

FLEX

: +31(0)6 251 27 463
: DARBS@FEELFLEX.NL
: NĪDERLANDE
ABOUT ME
Feel Flex ir pagaidu nodarbinātības aģentūra, kas nodrošina elastīgu darbu. Mums ir piemērotas vakances visiem - transporta, tehnoloģiju, ražošanas vai loģistikas nozares jomā.
SKILS
Jūs saņemsiet atbilstošu apkalpošanu, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Ieklausoties jūsu vēlmēs, mēs parūpēsimies par jūsu darbavietu un profesionālo izaugsmi. Mūsu uzņēmums nodrošina kvalitatīvu personāla atlasi.
LANGUAGES
E N G L I S H73%
D U T C H54%
L A T V I A N85%

Hey there !Sveicinati !How are you ?Ka tev iet ?Let me help youĻauj man tev palidzet

Vairak ka

0
PIEEJAMAS VAKANCES
Labi izstrādāts CV ir svarīgākais, lai atrastu darbu, jo īpaši, ja uz vakanci, kuru piesakies ir vairāki kandidāti. Tas nozīmē, ka Tev ir mazliet jāatšķiras, bet nevajag būt arī pelēkajai pelei. Vēl jo vairāk, ja zini, ka vari sevi pierādīt dažādās jomās.
Vispirms jāsaprot, ka nav viena universāla CV parauga, svarīgākais ir apzināties, ka sūtot CV uz izvēlēto vakanci, darba devējs jāvedina uz domām, ka esi vispiemērotākais. Tādēļ, ja piesakies uz ''noliktavas darbinieka'' amatu, nav nepieciešams pārlieku afišēt pieredzi, kas nav attiecināma uz vakanci, piemēram, bakalaura grādu mākslā. Labāk likt akcentus uz konkrētās jomas izglītību vai iepriekšējo, līdzīgu darba pieredzi, tādā veidā arī radot priekšskatu, ka esi strādīgs, precīzs un atbildīgs. CV jābūt labi uzskatāmam, lai darba devējs var ātri ar to iepazīties, iedziļinoties tajos punktos, kuros tas vēlas, citiem paskrienot garām, kā arī, paliekot atmiņā ar labu, pārdomātu, noformējumu, kas mazliet atšķiras. Tāpēc mēs piedāvājam jau sevis izveidotu CV paraugu, kuru jūs varat aizpildīt bez grūtībām! 
Viens no variantiem ir aizpildīt jau mūsu sagatavotu CV paraugu, ko varat lejupielādēt šeit:
Ja Jums ir jautājums/i, vai vēlaties saņemt vairāk informācijas, lūdzam jūs griezties pie mums, izmantojot zemāk noradītos kontaktus vai apmeklējot lapu ar kontaktinformāciju.

Pater van den Elsenlaan 37

5462 GG Veghel

Darba laiks no 9:00 lidz 18:00

+31 6 216 111 74

darbs@feelflex.nl

www.feelflex.lv

Create CV online simple, easy, fast - Feel Flex
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.

Profesionala pieeja

Jūs saņemsiet atbilstošu apkalpošanu, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Ieklausoties jūsu vēlmēs, mēs parūpēsimies par jūsu darbavietu un profesionālo izaugsmi.

Atbildiba

Mums ir svarīga ētiskā un sociālā atbildība, kas saistās ar mūsu klientiem, un labvēlīgi skar darba vidi, tirgus attiecības un sabiedrību kopumā.

Personala atlase

Mūsu uzņēmums nodrošina kvalitatīvu personāla atlasi. Jums tiks piedāvats atbilstošs darbs jūsu kvalifikācijai un prasībām.

Konfidencialitate

Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs uzticat mums savu informāciju. Mēs apzināmies, ka tā ir liela atbildība, tādēļ aizsargājam jūsu datus.
©2024 Feel Flex. All Rights Reserved. Designed By Feel Flex BV.